Vstupenky na zápasy Spartaka
Your Choice
Unihouse/Garlando
Casino Olympic
RM JET
TravelStar
Hotel London Trnava
La Pension / La Cafe Trnava
Kapany interiér
EuroAutoŠkola
reklamný priestor pre Vás
TRNAVSKÝ HLAS
Rybárske potreby Mivardi - všetko pre Vašu rybačkuJohnEliot - eShopy - webStránky - grafika
na úvodnú stranu
na úvodnú stranu
na úvodnú stranu
oficiálna stránka klubu

ARCHÍV ČLÁNKOVpartneti stránky
johnELIOT - web stránky, grafika, animácie, fotografia
IKO foto - profesionálna fotografiafoto4F - fotoslužba, digiminilab
MTTnic

foto: Lukáš GrinajNeopísateľné choreo v úvode, naživo na trúbke zahrané Il Silenzio v podaní Mareka Hlavatoviča, skvelá atmosféra počas celého duelu, famózna ďakovačka s trénerom Pavlom Hoftychom na záver. Všetko momenty, po ktorých museli behať človeku zimomriavky po celom tele...

K tomu bojovné a kvalitné výkony "bílích andelov" na ihrisku, dobrá hra a tri body. Veríme, že troškou k nádhernému večeru prispel aj klub sprievodnými akciami pred zápasom a v prestávke. Určite v nich chceme pokračovať aj naďalej. Aj v predzápasových pozvánkach v uliciach Trnavy a pribúdajúcimi bilbordami. Lebo Trnava je futbalové mesto a toto všetko k futbalu patrí!

Obrovské poďakovanie patrí fanúšikom, ktorí klub podporujú celú sezónu, samozrejme za posledný zápas dvojnásobné. Na druhej strane, a to už treba nahlas povedať, je klub v hre o najvyššiu priečku, sa tribúny ďalej nezapĺňajú. Pritom sme vo finále, pred nami sú tri rozhodujúce duely. Sme v situácii, akú si už dlho nepamätáme. Výrazne miešame karty o majstrovský titul... Len akosi ťažko si ďalší ľudia hľadajú cestu na štadión. Áno, vieme prečo a chápeme to. Ale sme presvedčení, že klub sa naštartoval tou správnou cestou a tým správnym smerom.

Aj naďalej chceme dianie v klube posúvať dopredu, aj naďalej sa chceme zlepšovať. A to na všetkých klubových úrovniach. Jedno je ale isté. Opakujem to na záver znova: Sme v pozícii, v akej sme už dávno neboli. Teraz nás musí byť ešte oveľa viac, lebo budeme ešte silnejší. Verte, ale to dobre každý pozná, títo hráči a realizačný tím vás potrebujú. A zaslúžia si to! V Zlatých Moravciach, doma s Ružomberkom, aj v Nitre. Už teraz je jasné, že všade budeme doma. Veríme, že aj s pomocou tých, ktorí ešte váhajú... Trnava, do teho!

Marek Ondrejka, PR a event manažér
foto: Lukáš Grinaj

 
 
  ARCHÍV ČLÁNKOV
začiatok späť    94   95   96   97   98   99   100   101   102    ďalej koniec
 


 
 
 
 
 
copyright johneliot.eu equality.skweb stránky, animácie, design, fotografia