Permanentky
Your Choice
Unihouse/Garlando
Monaco Trnava
Upper Austria
Merkur - Pub and restaurant Trnava
Casino Olympic
RM JET
TravelStar
Hotel London Trnava
La Pension / La Cafe Trnava
Kapany interiér
Slovizol
EuroAutoŠkola
reklamný priestor pre Vás
TRNAVSKÝ HLAS
Rybárske potreby Mivardi - všetko pre Vašu rybačkuJohnEliot - eShopy - webStránky - grafika
na úvodnú stranu
na úvodnú stranu
na úvodnú stranu
oficiálna stránka klubu

ARCHÍV ČLÁNKOVpartneti stránky
johnELIOT - web stránky, grafika, animácie, fotografia
IKO foto - profesionálna fotografiafoto4F - fotoslužba, digiminilab
MTTnic

foto: E.Szombatová - Foto4FUž len dva domáce zápasy. Sezóna sa blíži k záveru, boj o prvenstvo v Corgoň lige graduje. Toto je jednoznačne najväčší dôvod na to, aby bol každý fanúšik v sobotu večer na Štadióne Antona Malatinského v Trnave.

Súboj 30. kola medzi Spartakom Trnava a Duklou Banská Bystrica sa začne o 19.30 h, ale program na štadióne už o polhodinu skôr. Oplatí sa teda prísť už o 19.00 h. Úvodné slovo bude patriť hlásateľovi Tónovi Halenárovi, potom už taktovku preberie Marek Štajo Steinecker. Ten najprv pripomenie dôležitosť posledných duelov a potom ponúkne možnosť získať divákom futbalové lopty s podpismi hráčov v novej súťaži Bleskovka. Ďalej dostane priestor Spartakovský jukebox, tentoraz si vyberal skladbu Martin Mikovič. Atmosféru bude gradovať skladba Králi Trnavskí v podaní Štaja a bude sa čakať na nástup mužstiev. Ten ešte viac umocní naživo hrané Il Silenzio v podaní trubkára Mareka Hlavatoviča.

Aj prestávka sľubuje pestrý program. Štajo tak ako pred zápasom, opäť ponúkne možnosť fanúšikom si zasúťažiť v Bleskovke. Zástupca Euroautoškoly odovzdá poukaz na vodičský preukaz skupiny B v hodnote 400 eur Martinovi Mikovičovi. Po Michalovi Habánkovi, tak "vodičák" dostane druhý spartakovec. To preto, lebo rastie z neho veľký talent, čo potvrdila aj jeho nominácia do reprezentačnej dvadsaťjednotky. Záver prestávky bude patriť tradične trom vyžrebovaným divákom a jednému, ktorý bude mať šancu získať v kope na malú bránku DVD prehrávač. Vzhľadom k tomu, že nechceme rušiť atmosféru v hľadisku, čísla vyžrebovaných sa objavia v priebehu prvého polčasu na svetelnej tabuli.

Samozrejme, klub reaguje aj na hudbu hranú po góloch "bílích andelov", takže veríme, že spoločne dotvoríme výbornú atmosféru s radostným koncom.

Aj počasie bude v sobotu výborné, meteorológovia predpovedajú polojasno a teplotu 26 stupňov. A tak platí napísané z úvodu: V sobotu večer musí byť na štadióne každý červeno-čírny fanúšik...

Marek Ondrejka, PR a event manažér
foto: E.Szombatová - Foto4F

 
 
  ARCHÍV ČLÁNKOV
začiatok späť    87   88   89   90   91   92   93   94   95    ďalej koniec
 


 
 
 
 
 
 
copyright johneliot.eu equality.skweb stránky, animácie, design, fotografia