Vstupenky na zápasy Spartaka
Your Choice
Unihouse/Garlando
Casino Olympic
RM JET
TravelStar
Hotel London Trnava
La Pension / La Cafe Trnava
Kapany interiér
EuroAutoŠkola
reklamný priestor pre Vás
TRNAVSKÝ HLAS
Rybárske potreby Mivardi - všetko pre Vašu rybačkuJohnEliot - eShopy - webStránky - grafika
na úvodnú stranu
na úvodnú stranu
na úvodnú stranu
oficiálna stránka klubu

ARCHÍV ČLÁNKOVpartneti stránky
johnELIOT - web stránky, grafika, animácie, fotografia
IKO foto - profesionálna fotografiafoto4F - fotoslužba, digiminilab
MTTnic

foto: Lukáš GrinajTrenčín v Trnave dokumentoval, prečo sa o ňom hovorí ako o mužstve s najlepším herným prejavom v Corgoň lige. Juhoameričania v drese AS, ukázali, že sú skutočne kvalitným importom a výrazne sa líšia od mnohých svojich predchodcov, ktorí kočovali (a stále sa v mnohých kluboch i priživujú) v krajine pod Tatrami.

Salinas s Baézom rozdeľovali lopty s prehľadom a v súlade s ostatnými spoluhráčmi prevyšovali Trnavu v strede poľa. Oživenie priniesli aj striedajúci Peltier a napriek krátkemu pobytu na ihrisku aj Depetris.

Najpodstatnejší moment prvého dejstva však zrealizoval v 22. minúte slovenský futbalista Boris Godál. Pravý bek sa naoko jednoduchými kľučkami dostal cez trnavskú obranu, až ho netakticky zostrelil v pokutovom území Čvirik. Z následnej penalty zaznamenal Hlohovský svoj prvý gól v stretnutí.

Andeli smerom dopredu stavili v prvom polčase najmä na dlhé pasy smerujúce za obranu. Tie síce nie vždy vychádzali, no napriek tomu si červeno-čierni vypracovali šance. Po góle volali hlavne hlavičky Koubského.

Urastený český zadák tesne pred prestávkou musel odstúpiť pre zranenie členka a nahradil ho Ciprys. Tréner Pavel Hoftych stiahol na post defenzívneho záložníka Procházku.

Možno i kvôli tomuto striedaniu sa v druhom polčase zmenil herný prejav Spartaka. Prospela k tomu však aj väčšia aktivita celého tímu.

Úvodný tlak andelov korunoval v 48. minúte Mikovič, ktorý z uhla prestrelil Volešáka. Trnava sa dostala do švungu, lenže práve vtedy sa do lopty oprel Hlohovský a po druhý raz prekonal Kamenára.

Andeli vyvinuli veľkú snahu o zvrat v stretnutí. Aktívny bol najmä Gašparík, no Volešák všetky jeho pokusy zlikvidoval. Čiastočné vykúpenie priniesla až 81. minúta, keď Tomaček premenil svoj únik na vyrovnávajúci gól.

Trnavčania v závere ešte poriadne dusili súpera. Z tlaku, ku ktorému pomohli výraznou mierou aj tribúny, však už ďalší presný zásah nepribudol.

Spartak Trnava - AS Trenčín 2:2 (0:1)
Góly: 48. Mikovič, 81. Tomaček - 22. a 58. Hlohovský (prvý z pok. kopu), ŽK: 44. Habánek - 24. Salinas, 30. R. Mazáň, 71. Ševela, rozhodovali: Pavlík - E. Weiss, Tomčík, 5528 divákov
SPARTAK: Kamenár - Habánek, Gross, Čvirik, Ľ. Hanzel - Koubský (40. Ciprys) - Procházka, Karhan, Bicák (67. Tomaček) - Gašparík, Mikovič (77. Pavelka)
TRENČÍN: Volešák - Godál, Diakite, Kleščík, R. Mazáň - Baéz (51. Ševela) - P. Mazan (46. Peltier), Štefánik (85. Depetris), Salinas, Hlohovský - Štyvar

trnavskyhlas.sk
foto: Lukáš Grinaj

 
 
  ARCHÍV ČLÁNKOV
začiatok späť    94   95   96   97   98   99   100   101   102    ďalej koniec
 


 
 
 
 
 
copyright johneliot.eu equality.skweb stránky, animácie, design, fotografia