Vstupenky na zápasy Spartaka
Your Choice
Unihouse/Garlando
Casino Olympic
RM JET
TravelStar
Hotel London Trnava
La Pension / La Cafe Trnava
Kapany interiér
EuroAutoŠkola
reklamný priestor pre Vás
TRNAVSKÝ HLAS
Rybárske potreby Mivardi - všetko pre Vašu rybačkuJohnEliot - eShopy - webStránky - grafika
na úvodnú stranu
na úvodnú stranu
na úvodnú stranu
oficiálna stránka klubu

ARCHÍV ČLÁNKOVpartneti stránky
johnELIOT - web stránky, grafika, animácie, fotografia
IKO foto - profesionálna fotografiafoto4F - fotoslužba, digiminilab
MTTnic

www.spartak.skJe tu ďalší diel seriálu otázok a odpovedí v rubrike Čo je nové, pán tréner? Čo ste sa pýtali Pavla Hoftycha minulý týždeň? Tu sú odpovede (niektoré sa opakovali, tak prinášame vždy len jedného fanúšika).

Miroslav Bobák: Kedy dostane šancu Kamenár? Nie je škoda, že nechytá? Neuvažujete, aby sa s Raškom striedali?
Pavel Hoftych: Som rád, že Ľuboš je v Spartaku. Máme tak dvoch kvalitných brankárov. Poctivo trénuje a spolu s Raškom vytvorili výbornú dvojicu. Určite sa dočká.
Ľuboš Diviš: Čo si myslíte o projekte spoločnej česko-slovenskej ligy a aké by malo byť zastúpenie tímov z oboch krajín?
Pavel Hoftych: Myslím si, že je to zaujímavá myšlienka, sám som federálnu ligu hral v roku 1989 za RH Cheb. Mimochodom, v Trnave sme prehrali 0:3... Viem, že českých fanúšikov zaujímajú tradičné a výkonnostne dobré kluby ako sú Trnava, Žilina, Slovan. Na ostatných tímoch by asi návštevnosť veľmi vysoká nebola.
Jakub Varga: Aký je typ hráča Ivan Schranz? Pozdáva sa vám ešte niekto z béčka, prípadne chcete niekoho zabudovať do tímu?
Pavel Hoftych: Ivan je behavý a dôrazný futbalista so slušnou technikou. Je schopný hrať v zálohe aj v útoku. Vekom je ešte dorastenec a určite má predpoklady vývoja. Z béčka prišiel Mikovič a raz týždenne s nami trénujú Mikinič a Zvolenský. Sledujeme aj hráčov z dorastu. S mužstvom sa pripravujú Ba a Habánek, ale máme v hľadáčiku aj ďalších. Napríklad Steinhübela, Schulza a Pisára. Týmto zároveň aj gratulujem dorastencom k ich výkonom a výsledkom v tejto sezóne.
Roman Bočko: Nebolo lepšie dotiahnuť do Trnavy Babica ako Kuračku? Je z dediny neďaleko Trnavy.
Pavel Hoftych: Babic je veľmi kvalitný futbalista, ale je kľúčový pre Zlaté Moravce. V tejto fáze by to bolo nepriechodné.
Jakub Tomek: Nie je záujem o kúpu Trenčana Peltiera? Bolo by to finančne možné? Kto je podľa vás najlepší hráč ligy?
Pavel Hoftych: Nielen Peltier, ale celkovo je v lige veľmi veľa šikovných hráčov, o ktorých by sme mali záujem. Vždy je to vecou aj financií. Určovať jedného najlepšieho hráča Corgoň ligy nechcem.
Miro Novák: Kde vidíte Spartak o tri-štyri roky? Robí sa klubová stratégia aj s majiteľmi?
Pavel Hoftych: Všetci by sme cheli Spartak vidieť na špici ako stabilizovaný klub so všetkým, čo k takému klubu patrí. Vrátane vystupovania a funkcionárskeho zázemia. Všetko sa to rieši za pochodu a postupne.
Richard Skýpala: V prvom rade sa vám chcem poďakovať za prácu, ktorú pre klub odvádzate a odkázať vám, že praví fanúšikovia stoja za vami. Pred zápasmi Slovan, Senica a Žilina by ste boli s akým bodov počtom spokojný?
Pavel Hoftych: Ďakujem za podporu. Jarná časť bude naozaj ťažká, pretože proti Spartaku má každý dvojnásobnú motiváciu. Tlak na hráčov je samozrejme veľký. Želám si taký bodový zisk, aby sme mali stále o čo hrať.

Toľko odpovede na otázky z minulého týždňa, druhú časť prinesieme ešte do zápasu s Dunajskou Stredou. Opäť vás chceme požiadať, že táto rubrika nie je anonymná a zaradíme podpísané otázky. Posielajte najmä aktuálne a adresované na osobu trénera Pavla Hoftycha na mail: trener@spartaktrnava.sk.

Marek Ondrejka, PR a event manažér

 
 
 


 
 
 
 
 
copyright johneliot.eu equality.skweb stránky, animácie, design, fotografia