Vstupenky na zápasy Spartaka
Your Choice
Unihouse/Garlando
Casino Olympic
RM JET
TravelStar
Hotel London Trnava
La Pension / La Cafe Trnava
Kapany interiér
EuroAutoŠkola
reklamný priestor pre Vás
TRNAVSKÝ HLAS
Rybárske potreby Mivardi - všetko pre Vašu rybačkuJohnEliot - eShopy - webStránky - grafika
na úvodnú stranu
na úvodnú stranu
na úvodnú stranu
oficiálna stránka klubu

ARCHÍV ČLÁNKOVpartneti stránky
johnELIOT - web stránky, grafika, animácie, fotografia
IKO foto - profesionálna fotografiafoto4F - fotoslužba, digiminilab
MTTnic

foto: spartak.skUpevňujú klubizmus. Spartakovci pokračujú s návštevami škôl a vidieckych futbalových klubov. Dvojica hráčov A-tímu Michal Gašparík a Roman Procházka zavítala na tréning futbalistov Červeníka.

S miestnymi futbalistami si zatrénovali a neskôr s nimi diskutovali. Prítomní boli aj oddieloví žiaci. Spartakovci im rozdali svoje kartičky s podpismi.„Pre nás je to príjemné spestrenie predzápasovej prípravy. Stretneme sa s chalanmi z nižších súťaží a dostaneme sa do kontaktu s fanúšikmi z regiónu,“ uviedol Michal Gašparík.

„Kvitujem, že klub sa snaží o upevňovanie vzťahu s fanúšikmi. Aj my hráči sa snažíme pridať ruku k dielu. Navyše, ide o príjemné stretnutia s ľuďmi, ktorí patria k našim podporovateľom,“ pridal postreh Roman Procházka. Rodák z Jaslovských Bohuníc mal v tíme viacero priateľov.

„Oceňujeme tento projekt Spartaka. Myšlienka sa páči aj naším hráčom,“ poznamenal predseda Slovana Červeník Marek Vančo. Mimochodom, návštevou spartakovcov v kabíne Slovana vznikla zaujímavá slovná hračka a paradoxná situácia.

„U nás niektorí ľudia dodnes nemôžu prehltnúť, že futbalový Červeník má v názve úhlavného rivala Trnavy Slovan. Dokonca aj klubové farby máme modro-biele. Vznikali už aj úvahy o zmene názvu na Spartak Červeník, zostávame však verní tradícii. Všetci v oddieli ale držíme v lige palce trnavskému klubu,“ pousmial sa Vančo.

Do projektu Andelský vidiek sa zapojil aj futbalový klub z Brestovian, kam zavítajú ligisti zo Spartaka dodatočne, keď bude lepšie počasie a terény. Na rade sú aj ďalšie kluby.

„Doplnili sme projekt o ďalšiu myšlienku. Všetky zúčastnené kluby pozveme po skončení na Štadión Antona Malatinského, kde medzi sebou odohrajú turnaj,“ uviedol manažér pre komunikáciu a eventy Spartaka Marek Ondrejka.

Zároveň informoval aj o pripravovaných zmenách pre návštevníkov ligových zápasov: „Po dohode vedenia a predstaviteľov občianskeho združenia Bíli Andeli v budúcnosti pripravíme pod severnou tribúnou vytvorenie fanzóny, kde sa budú môcť priaznivci pred aj po dueli stretnúť, posedieť a občerstviť.“

Klub momentálne ponúka aj špecializované sektory so zázemím pre veľké firmy v Trnave. Návštevníci takýchto miest by mali podobný servis ako momentálne funguje v rodinnom sektore na východnej tribúne.

trnavskyhlas.sk
foto: spartak.sk

 
 
  ARCHÍV ČLÁNKOV
začiatok späť    98   99   100   101   102   103   104   105   106    ďalej koniec
 


 
 
 
 
 
copyright johneliot.eu equality.skweb stránky, animácie, design, fotografia