Rybárske potreby Mivardi - všetko pre Vašu rybačkuJohnEliot - eShopy - webStránky - grafika

johnELIOT - web stránky, grafika, animácie, fotografia
IKO foto - profesionálna fotografiafoto4F - fotoslužba, digiminilab
MTTnic

Partneri klubu: ŽOS Trnava, Respect, City Arena Trnava, Škoda Transportation

Futbalová Trnava oslavuje! Spartak vyhral derby so Slovanom Bratislava pomerom 4:0. Radosť umocňuje nielen výsledok, ale i spôsob akým sa andeli k nemu proti odvekému rivalovi dopracovali. Na ihrisku totálne dominovali. „V úvode etc

Derby pre Trnavu! Spartak vo štvrtkovej dohrávke tretieho kola Fortuna ligy na domácej pôde prevalcoval bratislavský Slovan po výbornom výkone 4:0! Belasí v úvode vycítili počiatočný rešpekt zo strany spartakovcov a Milinkovič mal na etc

„Chceme vyhrať!“ zaznieva z kabíny Spartaka pred derby Trnava – Slovan. Najzaujímavejší zápas slovenskej futbalovej ligy sa odohrá už vo štvrtok 30. októbra. Výkop je na Štadióne Antona Malatinského o 14.00.  etc

Ivan Schranz v uplynulých týždňoch ukázal, že sa o ňom právom hovorí ako o zaujímavom futbalistovi, ktorý má pred sebou budúcnosť. Krídelník Spartaka Trnava odvádza dobré služby pre klub, bol pevnou súčasťou úspešnej slovenskej etc

Počas víkendu pokračovali mládežnícke súťaže. Darilo sa kategórii U19, keď zverenci trénera Vojtecha Žitného zdolali v derby bratislavský Slovan 1:0. Tohto súpera porazila aj kategória U12 a je na vedúcej priečke tabuľky. Ženy Spartaka etc

Derby Spartak - Slovan bude mať špeciálneho hosťa. V hľadisku Štadióna Antona Malatinského sa objaví aj známy slovenský boxer Tomi Kid Kovács. Cez prestávku zápasu ho na hracej ploche vyspovedá moderátor, pričom Tomi venuje pre etc

Jesenná časť Fortuna ligy sa ešte ani neskončila a Spartak už teraz pracuje na programe na zimnú prípravu. K tvrdej zaberačke patrí i odreagovanie, aj preto klub pripravuje reprezentačný ples. Určený je nielen pre členov klubu a hráčov etc

lopty | autor snímky: Peter Kollár

Starší dorastenci Spartaka vyhrali nad rovesníkmi z bratislavského Slovana 1:0. Jediný gól strelil v druhom polčase Slávik. V záverečnom jesennom vystúpení cestujú zverenci Vojtecha Žitného do Žiliny. Súboj druhého s tretím sa hrá už vo etc

Predpredaj lístkov na dohrávané stretnutie tretieho kola Fortuna ligy medzi Spartakom Trnava a Slovanom Bratislava (zápas sa hrá vo štvrtok 30.10. o 14.00 na Štadióne Antona Malatinského) bude v stredu od 15.30 do 17.00 v pokladni na etc

„Možno ste o niečo lepší futbalisti, ale my sme tu doma a nedovolíme vám u nás bodovať, aj keby to malo miestami bolieť.“ I takto by sa azda dal charakterizovať prístup futbalistov Spartaka k zápasu s Trenčínom. Trnavčania dali etc

Na spartakovcov čaká týždeň bohatý na futbal. Vo štvrtok 30. októbra o 14.00 hrajú andeli na Štadióne Antona Malatinského dohrávaný duel tretieho kola Fortuna ligy so Slovanom Bratislava. Následne sa v nedeľu 2. novembra od 13.30 predstavia etc

Céčko Spartaka odohralo zápas na pôde lídra tretej ligy západ z Veľkého Medera. Po bojovnom výkone napokon podľahlo favoritovi 1:3, po stretnutí však odmenili diváci aj mužstvo zo Šúroviec potleskom. Veľký Meder – Spartak etc

Juniorka Spartaka potvrdila víťaztvo v Novom Meste nad Váhom a vyhrala aj na domácej pôde v Červeníku nad Šamorínom. Jediný gól stretnutia dal už v piatej minúte Baša, keď zakončil akciu Košťála. Spartak Trnava juniori – Šamorín etc

Spartak získal proti Trenčínu cenné tri body. Tréner Juraj Jarábek mohol byť po zápase spokojný nielen s výsledkom 1:0. Jeho mužstvo podalo proti kvalitnému súperovi kolektívny a bojovný výkon a to ocenili aj diváci potleskom po stretnutí.  etc

Spartak vyhral dôležitý zápas. S Trenčínom bodoval na domácej pôde naplno. O víťazstve andelov rozhodla premenená penalta Saba. V prvom polčase videli diváci skôr taktickú partiu, mužstvá sa nepúšťali do rizika, neotvárali priestor, etc