Rybárske potreby Mivardi - všetko pre Vašu rybačkuJohnEliot - eShopy - webStránky - grafika

johnELIOT - web stránky, grafika, animácie, fotografia
IKO foto - profesionálna fotografiafoto4F - fotoslužba, digiminilab
MTTnic

Partneri klubu: ŽOS Trnava, Respect, City Arena Trnava, Škoda Transportation

Spartakovcov po návrate z Grécka zastihla viróza. Zatiaľ piati hráči a traja členovia realizačného tímu museli v piatok podstúpiť vyšetrenie v nemocnici. Funkcionári už požiadali Úniu ligových klubov o odklad nedeľného stretnutia, ktoré etc

Ostrú premiéru v trnavskom kolektíve si v Solúne odkrútil Christián Steinhübel. Odchovanec Spartaka v 20. minúte nahradil na trávniku zraneného Martina Mikoviča. Len dvadsaťročný stredopoliar si počínal na ihrisku ako skúsený harcovník.  etc

Nabitý program Spartaka pokračuje už v nedeľu 2. augusta. O 19.00 nastúpia Trnavčania v Národnom tréningovom centre v Poprade proti Ružomberku. Liptáci tu hrajú dočasne svoje zápasy pre rekonštrukciu hracej plochy. Lístky do sektoru etc

Spartak Trnava prehral v úvodnom zápase tretieho predkola Európskej ligy na horúcej pôde PAOK-u Solún 0:1. Jediný gól duelu strelil v 82. minúte španielsky útočník Lucas. Duel mal pre Trnavu ideálny začiatok. V druhej minúte Mikovič etc

Spartakovci vo štvrtok vstúpia do Hrobky. Tak znie preklad názvu štadióna Toumpa, kde hráva domáce zápasy PAOK Solún. Čierno-biele farby klubu akoby význam tohto pomenovania ešte podčiarkovali. Ticho však na štadióne určite nebude, naopak, etc

Spartak Trnava už sa s PAOK-om Solún svojho času v pohárovej súťaži stretol. V roku 1997 niesla súčasná Európska liga názov Pohár UEFA a andelom po postupe cez maltskú Birkirkaru prisúdil žreb práve gréckeho súpera. Duely s PAOK-om etc

Tréner Spartaka Trnava Juraj Jarábek na tlačovke pred zápasom tretieho predkola Európskej ligy vyzdvihol kvality PAOK-u Solún, zároveň však povedal, že andeli neskladajú zbrane a pokúsia sa o postup. „Spartak sa stretáva s etc

V Solúni si Spartak prejde pravým peklom. Proti andelom bude stáť nielen očakávaná búrlivá kulisa a kvalitný súper, ale aj horúce ovzdušie. Výpravu privítalo v Grécku slnečné počasie s tropickou teplotou 36 stupňov a optimistickejšie etc

Tréneri Spartaka Trnava môžu v treťom predkole Európskej ligy počítať aj so službami brankára Ľuboša Kamenára. Funkcionárom sa podaril v utorok definitívne doladiť jeho príchod do klubu aj po administratívnej stránke. Andeli museli etc

Tento týždeň majú fanúšikovia Spartaka poriadne nabitý. Vo štvrtok hrajú andeli Európsku ligu v Solúne, v nedeľu tretie ligové kolo v Poprade s Ružomberkom a medzitým sa ešte uskutoční Červeno-čírna kvapka krvi Ladislava Kunu.  etc

Už v sobotu štartuje nová sezóna druhej ligy. I tento rok ponesie súťaž názov sponzora a oficiálne bude označovaná ako DOXXbet liga. Dvadsaťštyri tímov je rozdelených do dvoch skupín západ a východ. Po 22. kole postúpi prvých šesť etc

Trnavčania v Dunajskej Strede siahali na víťazstvo, napokon ale nezískali ani bod. Prehra 1:2 po zápase škrela aj Mareka Janečku. Ten v prvom polčase nastúpil na poste pravého krídelníka, po zmene strán sa posunul na ľavú obranu, kde etc

Fanúšik Spartaka Trnava Marián Košík organizuje autobusový zájazd do Solúnu. Odchod bude o 15.00 z Trenčína, pôjde sa cez Nové Mesto nad Váhom, Piešťany, Trnavu a potom cez Sereď a Galantu smerom na Budapešť a južnejšie. Predpokladaný etc

Distribúcia vstupeniek na slávnostné otvorenie City Areny sa začne v pondelok 3. augusta. Od 15.00 do 18.00 bude možné získať vstupenku na prízemí sekretariátu Spartaka na Kollárovej 26 v Trnave v budove bývalých parných kúpeľov. V etc

Spartak Trnava zatiaľ čaká na prvý bodový zisk v novom ligovom ročníku. V Dunajskej Strede prehral 1:2, keď v závere prišiel o vedenie a domáci ešte stihli aj z penalty otočiť výsledok. "Zápasu nechýbalo nič, emócie, kulisa, tempo, etc