Vstupenky na zápasy Spartaka
Your Choice
Unihouse/Garlando
Casino Olympic
RM JET
TravelStar
Hotel London Trnava
La Pension / La Cafe Trnava
Kapany interiér
EuroAutoŠkola
reklamný priestor pre Vás
TRNAVSKÝ HLAS
Rybárske potreby Mivardi - všetko pre Vašu rybačkuJohnEliot - eShopy - webStránky - grafika
na úvodnú stranu
na úvodnú stranu
na úvodnú stranu
oficiálna stránka klubu

SPRÁVY FANKLUBUpartneti stránky
johnELIOT - web stránky, grafika, animácie, fotografia
IKO foto - profesionálna fotografiafoto4F - fotoslužba, digiminilab
MTTnic

foto: palqoTýždeň pred štartom ligovej súťaže ožije trnavský futbalový chrám pravou klubovou atmosférou. Občianske združenie Fanklub Spartak Trnava spoločne s Ultras Spartak, Nothside Patriots, Southside Trnava a Underclock d(e)ads pripravuje pre priaznivcov Spartaka akciu pod názvom „Bottega Spartak/jedno mesto, jeden klub“. Záštitu nad podujatím prebrali mesto Trnava a Spartak Trnava.

„Bottega Spartak/jedno mesto, jeden klub“ je celodenná akcia, ktorej cieľom je rozvíjať pozitívny lokálpatriotizmus - hrdosť na mesto Trnava, trnavský región a najmä náš milovaný klub FC Spartak Trnava. Snahou organizátorov je ukázať inú tvár trnavského fanúšika, ako je tá obvykle medializovaná v „objektívnych“ médiách. Chceme ukázať srdce, vášeň a oddanosť, akú má len trnavský fanúšik.

„Bottega Spartak/jedno mesto, jeden klub“ je charitatívna akcia, ktorej výťažok bude použitý v celom rozsahu na podporu športových aktivít mládeže, materiálne a technické zabezpečenie žiackych a mládežníckych mužstiev Spartaka. Hlavným bodom programu je moderovaný oficiálny tréning mužstva pred novou sezónou. Popri ňom je pripravených množstvo sprievodných akcií ako napr. Spartakovská kvapka krvi, Dobročinná dražba, Spartakovské srdiečka atď.

Poznačte si už dnes 11. júl 2008 do diárov červeným písmom. Na tejto veľkolepej futbalovej akcii nesmie žiaden správny spartakovec chýbať!

Fanklub Spartak Trnava
foto: palqo

 
 
 


 
 
 
 
 
copyright johneliot.eu equality.skweb stránky, animácie, design, fotografia