Vstupenky na zápasy Spartaka
Your Choice
Unihouse/Garlando
Casino Olympic
RM JET
TravelStar
Hotel London Trnava
La Pension / La Cafe Trnava
Kapany interiér
EuroAutoŠkola
reklamný priestor pre Vás
TRNAVSKÝ HLAS
Rybárske potreby Mivardi - všetko pre Vašu rybačkuJohnEliot - eShopy - webStránky - grafika
na úvodnú stranu
na úvodnú stranu
na úvodnú stranu
oficiálna stránka klubu

SPRÁVY FANKLUBUpartneti stránky
johnELIOT - web stránky, grafika, animácie, fotografia
IKO foto - profesionálna fotografiafoto4F - fotoslužba, digiminilab
MTTnic

foto: fotky.all Derby sa blíži. Únia ligových klubov napokon rozhodla, že duel Spartak - Slovan sa odohrá v nedeľu 12. septembra o 19.00. Na šláger jesene sa zodpovedne pripravujú aj ultras fanúšikovia Spartaka, ktorí na svojej webovej stránke priniesli túto výzvu:
"Nielen hráči, ale aj my - fanúšikovia potrebujeme tréning. Na zápasoch sa ukazuje, že nie všetky chorále ovládajú všetci tak ako by mali alebo spev nie je ideálne zosúladený. To všetko sú však veci, ktoré sa dajú veľmi ľahko zmeniť - natrénovať.
Poďme po vzore uznávaných fanúšikovských skupín vo svete a i my sa zdokonaľme v našom životnom štýle. Ultras tréning je príležitosťou pre túto pozitívnu zmenu. Nedeľné zápasy nášho B-mužstva na hlavnom ihrisku ŠAM-u sa ukazujú ako ideálnou príležitosťou.
Preto už v túto nedeľu o 10:30 sa všetci fanatici, ktorí chcú i počas repre prestávky zažiť atmosféru kotla, zaspievať chorále, pokecať s bandou a pozrieť si i futbálek, sa stretnú na východnej tribúne, za domácou striedačkou, kde sa bude konať prvý oficiálny trnavský ultras tréning. Príležitosť dostanú aj talentovaní mladí bubeníci,"
píše sa na www.ultrasspartak.sk

Ján Král
foto: fotky.all

 
 
 


 
 
 
 
 
copyright johneliot.eu equality.skweb stránky, animácie, design, fotografia